Wróć do http://filmaster.pl ↩

Filmaster

Filmaster to społecznościowy serwis dla fanatyków kina. Oferuje platformę blogową dla kinomanów i spersonalizowane rekomendacje filmów.


0 głosów

usuń plakat" oprócz "zastąp sugestia Odrzucone

Zdarza się, że filmy (zwł. stare) miewają dołączony zdecydowanie niewłaściwy plakat, jednak nie mamy linka do prawidłowego (zwł. w przpyadku starych filów, np. http://filmaster.pl/film/dezerter/). Przydałaby się możliwośc usunięcia plakatu.

anonim 2011-01-10 18:41

Komentarze

Avatar sugester medium
michuk
IMHO funcja zastąp jest wystarczająca. zawsze można zastąpić domyślnym plakatem

2011-01-10 18:43


Avatar sugester medium
aiczka
Aha, ok. Czyli mam sobie ściągnąć plik default_poster.png i w takiej sytuacji po prostu go zamieszczać zamiast błędnego?
Dla mnie to nie jest wielki problem, ale jeśli więcej osób będzie z tego korzystać, to z kolei mogłaby się przydać oprócz opcji "Wybierz obrazek" opcja "Wybierz domyślny plakat" albo jakaś taka. Dla uniknięcia powtarzajacych się pytań oraz rezygnacji edytorów, którym się nie chciało kombinować.

Avatar sugester medium
michuk
Jasne, zdaję sobie sprawę, że z punktu widzenia użyteczności tak byłoby lepiej. Tyle, że to tak marginalny problem i właściwie tylko dla moderatorów, że na razie nie leży wysoko na liście priorytetów :)

2011-01-12 14:45


Dodaj komentarz



Odpowiadają na sugestie
Mikser
Aktywni użytkownicy więcej »
m.
PLkonfliktus
ubo167528
pobli