Wróć do http://filmaster.pl ↩

Filmaster

Filmaster to społecznościowy serwis dla fanatyków kina. Oferuje platformę blogową dla kinomanów i spersonalizowane rekomendacje filmów.


0 głosów

Baza filmów sugestia Odrzucone

Witam, baza filmów jest uboga, co tu dużo mówić macie tylko to co jest w tej chwili w kinie. Dodawanie nowych filmów to horror. Chcę dodać jakiś nowy film (w sumie stary, ale nie obecny w serwisie), dodaję linka do imdb sprawdzam tydzień później a filmu dalej nie ma. Przecież po takim czasie zapominam swoje odczucia jakie miałem po oglądnięciu filmu. Moja sugestia zanim przeniosę się na filmweba jest taka, podczas dodawania filmów od razu ustawcie możliwość oceny. Kiedy w końcu po latach zostanie on dodany przynajmniej drugi raz oceniać nie będzie trzeba.

anonim 2012-02-04 10:45
Zgłoś naruszenie zasad

Komentarze

Avatar sugester medium
nevamarja
Baza jest w trakcie budowy, ale nieprawdą jest, że zawiera tylko nowości. I absolutnie nie ma takiej możliwości, żeby którykolwiek z użytkowników czekał na zatwierdzenie importu tydzień. Zgłoszenia są sprawdzane na bieżąco i jeszcze się nie zdarzyło, żeby wieczorem panel nie był pusty. Zgłoszenia nocne są weryfikowane najpóźniej następnego dnia. Proponuję zajrzeć do folderu ze spamem, być może tam spadają maile o zatwierdzeniu bądź odrzuceniu importu. Jeśli w nagłówku takiego maila pojawia się informacja o tym, że zgłoszenie nie zostało zaakceptowane, warto zajrzeć do środka, bo na pewno jest tam link do filmu.

2012-02-17 10:08

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
aiczka
Z mojego doświadczenia wynika, że najczęstszym powodem odrzucenia propozycji dodania filmu jest fakt, że film jest już w bazie. W takim wypadku zawsze podaję odpowiedni link w komentarzu do "odrzucenia".

Czasami okazuje się, że importowany film zostaje zapisany pod innym tytułem niż wydaje się oczywiste osobie proponującej. Na przykład tylko pod tytułem oryginalnym, mimo że proponujący wpisał tytuł polski. Dlatego warto sprawdzać, czy film się pojawił, wyszukując np. reżysera.

2012-02-20 12:13

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarzDodaj nową sugestię
Odpowiadają na sugestie
Mikser
Aktywni użytkownicy więcej »
m.
PLkonfliktus
ubo167528
pobli