Wróć do http://filmaster.pl ↩

Filmaster

Filmaster to społecznościowy serwis dla fanatyków kina. Oferuje platformę blogową dla kinomanów i spersonalizowane rekomendacje filmów.


0 głosów

kokpit - propocyzja zmian wyświetlania treści sugestia Odrzucone

Dużo osób narzeka na czytelność treści w kokpicie skarżąc się na wyświetlanie całej masy ocen od różnych użytkowników. Oczywiście można zastosować filtrację zawężając wyniki do obserwowanych, albo tylko do recenzji. Jest jednak rozwiązanie, które może zadowolić wszystkich. Proponuje by na kokpicie informacje o ocenionych filmach dotyczyły tylko obserwowanych użytkowników. I żeby była to opcja ustawiona domyślnie, której nie trzeba za każdym razem zmieniać. Natomiast cała reszta treści (artykuły+recenzje+komentarze) publikowana byłaby w kokpicie w całości od wszystkich użytkowników (a ewentualna filtracja tych treści i jej zawężenie zależałaby od użytkownika poprzez wybór odpowienich filtrów - czyli jak do tej pory). Dzięki temu że widzimy recenzje od wszystkich nie umknie nam żaden nowy, ciekawie piszący użytkownik, a później dodając takiego użytkownika do obserwowanych (wiedząc, że ma dobre gusta) mamy wgląd na jego biężaco oceniany filmy. Tym samym na kokpicie jest to co najważniejsze: maksimum treści (artykuły+recenzje+komentarze od wszystkich) + oceny (ale tylko od obserwowanych). I jest porządek :)

anonim 2011-10-09 09:51
Zgłoś naruszenie zasad

Komentarze

Avatar sugester medium
michuk
To byłoby nielogiczne - jeśli oglądasz aktywność "wszystkich" to nie chcesz widzieć tylko obserwowanych tylko wszystkich właśnie.

Prawdopodobnie zrobimy domyślnie zaznaczoną opcją "obserwowanych" (albo damy możliwośc ustawienia sobie takiego widoku jako domyślnego).

2011-10-11 18:18

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarzDodaj nową sugestię
Odpowiadają na sugestie
Mikser
Aktywni użytkownicy więcej »
m.
PLkonfliktus
ubo167528
pobli